Χειριστής Χωματουργικών Μηχανημάτων στην Γερμανία

Πληρους Απασχολησης Elpis Jobs σε Εργάτες/Τεχνίτες , σε Οδηγοί , σε Τεχνικές Εταιρείες
  • Ημερομηνία δημοσίευσης: 26 Μαΐου, 2021
  • Εφαρμογή Πριν : 26 Ιουνίου, 2021
  • Εφαρμογές 0
  • Προβολές) 78
Αποστολή εργασίας ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
  • Μερίδιο:

Λεπτομέρειες εργασίας

  • Εμπειρία 3 έτη
  • Φύλο 'Ανδρας
  • Δικαιολογητικά Απολυτήριο Λυκείου
  • Παροχές ασφάλιση ικανοποιητικός μισθός
  • Απαραίτητες Γλώσσες ΕλληνικάΑγγλικά

Περιγραφή εργασίας

Η Elpis HR για λογαριασμό μεγάλης εταιρείας η οποία δραστηριοποιείται στη Γερμανία, Βαυαρία, Hessen (κρατίδιο Φρανκφούρτης) , NRW (βορειοδυτική Γερμανία) και εξειδικεύεται κυρίως στην εγκατάσταση δικτύων σταθερής και κινητής τηλεφωνίας αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης:

Χειριστές Χωματουργικών Μηχανημάτων για εργασία στη Γερμανία Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου:

  • Άδεια χειριστή χωματουργικών μηχανήματων (όλη την 1η κατηγορία)
  • Απαραίτητη η γνώση χειρισμού Mini bager (και σφυρί), Krammer (loader) και Trencher
  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε εργοτάξιο
  • Συντήρηση μηχανήματων
  • Ενεργό δίπλωμα οδήγησης
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας και λειτουργίας σε ομάδα
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλών εργασιών ταυτόχρονα και εργασία υπό πίεση
  • Οργάνωση, μεθοδικότητα, αποτελεσματική διαχείριση χρόνου και προτεραιοτήτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Προαιρετική γνώση (Αγγλικών ή Γερμανικών)

Βασικές Αρμοδιότητες θέσης:

  • Χειρισμό χωματουργικών μηχανήματων (σφυρί, εκσκαφέα, φορτωτή, τροχό)
  • Διαχείριση προσωπικού με βασικό αντικείμενο την κατασκευή υποδομών δικτύων σταθερής τηλεφωνίας (FTTH, FTTB)

Παροχές:

  • Πακέτο μετεγκατάστασης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Επιπλέον παροχές: Ασφάλιση & ιατρική περίθαλψη

Άλλες εργασίες που μπορεί να σας αρέσουν