Εργάτης χωματουργικών εργασιών στην Γερμανία

Πληρους Απασχολησης Elpis Jobs σε Εργάτες/Τεχνίτες
  • Ημερομηνία δημοσίευσης: 26 Μαΐου, 2021
  • Εφαρμογή Πριν : 26 Ιουνίου, 2021
  • Εφαρμογές 0
  • Προβολές) 29
Αποστολή εργασίας ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
  • Μερίδιο:

Λεπτομέρειες εργασίας

  • Εμπειρία 3 έτη
  • Φύλο 'Ανδρας
  • Δικαιολογητικά Απολυτήριο Λυκείου
  • Παροχές ασφάλιση ικανοποιητικός μισθός
  • Απαραίτητες Γλώσσες ΕλληνικάΑγγλικά

Περιγραφή εργασίας

Η Elpis HR για λογαριασμό μεγάλης εταιρείας η οποία δραστηριοποιείται στη Γερμανία, Βαυαρία, Hessen (κρατίδιο Φρανκφούρτης) , NRW (βορειοδυτική Γερμανία) και εξειδικεύεται κυρίως στην εγκατάσταση δικτύων σταθερής και κινητής τηλεφωνίας αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης:

Εργάτης Χωματουργικών Εργασιών πλήρους απασχόλησης για εργασία στη Γερμανία.

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου:

  • Τοποθέτηση μέτρων ασφαλείας
  • Πραγματοποιεί εκσκαφές σε δρόμο ή πεζοδρόμιο ανάλογα την εντολή εργασίας(workorder)
  • Χειρίζεται το ειδικό μηχάνημα για υπόγεια όδευση πολυσωληνίου
  • Πραγματοποιεί την αποκατάσταση πεζοδρομίου ή δρόμου ανάλογα με την εντολή εργασίας
  • Μεταφορά υλικών, εργαλείων
  • Εκσκαφή – επίχωση τάφρων χειρωνακτικά (φτυάρι – γκασμά )
  • Συμπύκνωση εδάφους με μηχάνημα
  • Αποκατάσταση εδάφους (τοποθέτηση κυβόλιθων ή αποκατάσταση με ασφαλτικό)
  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε εργοτάξιο
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας και λειτουργίας σε ομάδα
  • Οργάνωση, μεθοδικότητα, αποτελεσματική διαχείριση χρόνου και προτεραιοτήτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Προαιρετική γνώση (Αγγλικών ή Γερμανικών)

Βασικές Αρμοδιότητες θέσης:

  • Είναι αρμόδιος για την εκσκαφή, τοποθέτηση πολυσωληνίων, την εγκατάσταση συνδέσεων πελατών και την αποκατάσταση του σκάμματος
  • Βασικό αντικείμενο η κατασκευή υποδομών δικτύων σταθερής τηλεφωνίας (FTTH, FTTB)

Παροχές:

  • Πακέτο μετεγκατάστασης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Επιπλέον παροχές: Ασφάλιση & Iατρική περίθαλψη

Άλλες εργασίες που μπορεί να σας αρέσουν