Υπάλληλος καταστήματος ηλεκτρονικών τσιγάρων στη Καρδίτσα

Πληρους Απασχολησης Elpis Jobs σε Πωλητές , σε Στελέχη Επιχειρήσεων
  • Ημερομηνία δημοσίευσης: 5 Φεβρουαρίου, 2021
  • Εφαρμογή Πριν : 5 Μαρτίου, 2021
  • Εφαρμογές 0
  • Προβολές) 62
Αποστολή εργασίας ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
  • Μερίδιο:

Λεπτομέρειες εργασίας

  • Εμπειρία 1 έτος
  • Φύλο 'Ολα
  • Δικαιολογητικά Απολυτήριο Λυκείου
  • Παροχές ασφάλιση 1 ρεπό/εβδομάδα 8ωρη εργασία ικανοποιητικός μισθός
  • Απαραίτητες Γλώσσες ΕλληνικάΑγγλικά

Περιγραφή εργασίας

Ζητείται υπάλληλος για κατάστημα ηλεκτρονικού τσιγάρου στο κέντρο της πόλης της Καρδίτσας.

Απαραίτητα προσόντα:

Γνώστης και χρήστης ηλεκτρονικού τσιγάρου

Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Αναφορά στο βιογραφικό σημείωμα με μία σύντομη περιγραφή για το είδος της συσκευής ηλεκτρονικού τσιγάρου που xρησιμοποιείται, τα χρόνια χρήσης του ηλεκτρονικού τσιγάρου, τις γεύσεις, όπως και γενικότερα άλλα στοιχεία που θεωρείται πως πρέπει να αναφερθούν σχετικά με την σχέση χρήσης σας με το συγκεκριμένο είδος καπνίσματος.

Συνθήκες εργασίας:

Ωράριο: Δευτέρα έως Παρασκευή 9:00-15:00 και 17:30-20:30 Σάββατο: 9:00-15:00

Μισθός 600€

Ασφαλιστική κάλυψη